• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Fotografia

Zdjęcie to pamiątka, to zatrzymana chwila, to ten uchwycony błysk w oku, do którego chce się wracać. Ale nie tylko. Fotografia to też te zwykłe, codzienne momenty, o których łatwo zapomnieć. To te spojrzenia, zabawy, spacery, chwile odpoczynku. Te cenne okruchy czasu, które mijają bezpowrotnie. Spróbujmy złapać je razem. 

 

Cennik - Pakiety

MINI
Czas trwania sesji: ok. 30 min
Ilość zdjęć: 5

Cena: 200,00 zł / 180,00 zł dla zwierząt z adopcji i stałych klientów

STANDARD

Czas trwania sesji: 30-60 min
Ilość zdjęć: 10

Cena: 350,00 zł / 315,00 zł dla zwierząt z adopcji i stałych klientów

PREMIUM

Czas trwania sesji: ok. 60 min
Minimalna ilość zdjęć: 20

Cena: 550,00 zł / 525,00 zł dla zwierząt z adopcji i stałych klientów

W przypadku sesji z końmi, wszelkie niezbędne dodatkowe płatności (wynajęcie i przygotowanie konia, opieka instruktora itp.) leżą po stronie klienta. 

FAQ

Jakiego typu sesje wykonujesz?

Wykonuję portretowe sesje fotograficzne zwierząt domowych, pamiątkowe sesje z Waszymi pupilami w plenerze i w domowym zaciszu, sesje z końmi a także sesje portretowe, rodzinne, par :) 

 

Gdzie odbywają się sesje?

Na zdjęcia z pupilami umawiamy się w plenerze, lub w Waszym domu, najważniejsze, żeby było to miejsce, gdzie czujecie się najlepiej. Sesje z końmi wykonywane są na wybranej przez Was stadninie w okolicach Tarnowa.

Jak się przygotować?

Przed sesją otrzymacie dokładne informacje, ale najważniejsze to uzbroić się w uśmiech i dobrą energię :) Do sesji ze zwierzętami domowymi smaczki i ukochane zabawki mile widziane. 

Czy oprócz pakietów dostępne są też inne opcje sesyjne (inna ilość lub typ zdjęć: portret, fotografia rodzinna, par, itp.)?

Oczywiście, jeśli wśród pakietów nie widzisz opcji dla siebie, daj znać :)

Jakie zdjęcia otrzymam?

Do dwóch tygodni po dniu sesji otrzymasz link do pobrania zdjęć, w ilości zgodnej z wykupionym pakietem, w dwóch wersjach: przygotowane do druku i publikacji w sieci.

Czy wykonujesz zdjęcia w hodowli, sesje miotów?

Nie wykonuję zdjęć w hodowli, sesji miotów, reproduktorów ani zwierząt egzotycznych poza ich naturalnym środowiskiem.

Więcej pytań? Zapraszam do kontaktu :)