• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

DOGadajmy się!

DOGadajmy się! to warsztatowe spotkania, na których pochylimy się nad trudnościami, z którymi borykasz się ty i twój pies. Będziemy szukać możliwych przyczyn problemów oraz najlepszych dla was rozwiązań w duchu współpracy z psem. Postaramy się opracować strategie, które pomogą ci lepiej się z psiakiem komunikować, wspierać i żyć, a jemu radzić sobie z trudnościami.  

Na konsultacjach nauczę cię także, na co zwracać uwagę w codziennym życiu psa, jak być jego mądrym opiekunem i zaufanym przyjacielem, jak rozumieć i odpowiadać na jego potrzeby, jak budować jego poczucie wartości i pewności siebie, jak stawiać bezpieczne granice oraz jak zapobiegać kłopotliwym sytuacjom. W skrócie - jak się z nim jak najlepiej DOGadać.

martynazglobisz_haker-1_edited.jpg

ZROZUMIENIE

Poznasz podstawy psiego języka, metody porozumiewania się z psem oraz komunikacyjne pułapki, w które często wpadamy.

POZNANIE

Nauczę cię, na co zwracać uwagę w twojej relacji z psem, jak lepiej poznać jego samego i jego indywidualne potrzeby.

ROZWIĄZANIE

Pokażę ci sposoby, którymi możesz wspierać swojego psa w trudnościach. 

FAQ

Jakie są przykładowe problemy, z którymi możesz pomóc?

Np. trudności w komunikacji z psem, zrozumienie i mądre zaspokajanie psich potrzeb, nauka pozostawania samemu, załatwianie się w domu, skakanie do ludzi/psów, zapobieganie zachowaniom agresywnym, lęk przed zabiegami pielęgnacyjnymi (czesanie, zakrapianie oczu, uszu), lęk przed psami/ludźmi.

Odezwij się, porozmawiajmy dokładniej o tym, czego trzeba tobie i twojemu psiakowi, zobaczmy, czy będę mogła wam pomóc.

Jak wygląda konsultacja?

Na konsultację składają się najczęściej dwa spotkania. Na pierwszym, trwającym od 1,5-2 godzin, spotykamy się u ciebie w domu lub miejscu, gdzie pies czuje się najbezpieczniej. Przeprowadzam wywiad, obserwuję jak zachowuje się psiak, omawiamy najważniejsze zalecenia do wdrożenia na początek. Po tygodniu-dwóch waszej samodzielnej pracy spotykamy się po raz drugi, kontrolujemy postępy lub korygujemy plan pracy. 

Nie obawiaj się, że coś z naszego spotkania zapomnisz, otrzymasz zapis porad. 

Czy możesz pomóc mi nauczyć mojego psa konkretnych zachowań/umiejętności?

Mogę :) Sprecyzujemy najważniejsze dla was umiejętności, pokażę ci jak bezpiecznie i najefektywniej je kształtować, bazując na współpracy z psem.