• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

DOGadajmy się!

DOGadajmy się! to warsztatowe spotkania, na których pochylimy się nad trudnościami, z którymi borykasz się ty i twój pies. Będziemy szukać możliwych przyczyn problemów oraz najlepszych dla was rozwiązań w duchu współpracy z psem. Postaramy się opracować strategie, które pomogą ci lepiej się z psiakiem komunikować, wspierać i żyć a jemu radzić sobie z trudnościami.  

Na konsultacjach nauczę cię także, na co zwracać uwagę w codziennym życiu psa, jak być jego mądrym opiekunem i zaufanym przyjacielem, jak rozumieć i odpowiadać na jego potrzeby, jak budować jego poczucie wartości i pewności siebie, jak stawiać bezpieczne granice oraz jak zapobiegać kłopotliwym sytuacjom. W skrócie - jak się z nim jak najlepiej DOGadać.

martynazglobisz_haker-1_edited.jpg

ZROZUMIENIE

Poznasz podstawy psiego języka, metody porozumiewania się z psem oraz komunikacyjne pułapki, w które często wpadamy.

POZNANIE

Nauczę cię, na co zwracać uwagę w twojej relacji z psem, jak lepiej poznać jego samego i jego indywidualne potrzeby.

ROZWIĄZANIE

Pokażę ci sposoby, którymi możesz wspierać swojego psa w trudnościach. 

FAQ

Jakie są przykładowe problemy czy niepożądane zachowania, z którymi możesz pomóc?

Np. trudności w komunikacji z psem, załatwianie się w domu, obskakiwanie ludzi; zapobieganie zachowaniom agresywnym, nadprzywiązaniu i lękowi separacyjnemu; lęk przed zabiegami pielęgnacyjnymi (czesanie, zakrapianie oczu, uszu), lęk przed psami/ludźmi, wymuszanie zabaw i interakcji.

Odezwij się, porozmawiajmy dokładniej o tym, czego trzeba tobie i twojemu psiakowi, zobaczmy, czy będę mogła wam pomóc.

Czy uda się w 100% wyprowadzić psa z trudności?

Tego nie mogę i nawet nie powinnam ci obiecywać. Jedyne, co mogę powiedzieć na pewno, to to, że nie podejmowanie pracy najczęściej kończy się pogłębieniem problemu i że zawsze warto się starać psu pomóc. Nawet najmniejsza zmiana na lepsze, poprawi jakość życia twojego psa. 

Jak wygląda konsultacja?

Spotykamy się u ciebie w domu lub miejscu, gdzie pies czuje się najbezpieczniej. Przeprowadzam wywiad, obserwuję jak się zachowuje psiak, omawiamy najważniejsze zalecenia na początek. Po konsultacji otrzymasz zapis porad, tak że nie bój się, że coś z naszego spotkania zapomnisz. 

Czy możesz nauczyć mojego psa konkretnych zachowań/umiejętności?

Mogę, ale możemy zrobić coś lepszego - nauczę ciebie, jak pracować z psem, pokażę jak bezpiecznie i najefektywniej kształtować w nim nowe umiejętności, bazując na pozytywnym wzmacnianiu i współpracy z psem. 

Nasze psie problemy nie ograniczają się do domu, mamy też sporo kłopotów na spacerach...

Na spacerowe trudności mamy SPACER+